Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Nasıl ilan eklerim?
İlan eklemek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olup giriş yaptıktan sonra "İlan Ekle" butonuna basarak yönergeleri takip ederek ilanınızı ekleyebilirsiniz. İlan eklemek için üye olurken T.C. kimlik numaranız ve cep telefonunuz güvenlik için kontrol edilecektir.
Eklediğim ilanı nasıl silebilirim?
Eklediğiniz ilanın detayına girdiğinizde sadece sizin görebileceğiniz "Sil" butonu aktif olacaktır. Butona basarak ilanınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.
İlanım başka bir platformda satılırsa ne yapmalıyım?
İlanınızın detayına girerek "Satıldı olarak işaretle" butonuna basarak ilanınızı satıldı olarak işaretleyebilirsiniz. İlanınızı görüntüleyen kullanıcılar ilanınızn satıldığını görecektir.
Güvenli alış/ satış nasıl yapabilirim?

Bütün güvenli ilan satışları Sayfaalsat güvencesi altında gerçekleşir. İlanı satın almak isteyen kişi ödemeyi kredi kartı veya havale yöntemiyle Sayfaalsat'a yapar.

Ödeme yapıldıktan sonra alıcı, satıcı ile iletişime geçer. (Herhangi bir ilanı satınalma işlemi yapıldıktan sonra satıcının iletişim bilgilerini görebileceksiniz)

Satıcı, site veya sayfanın yönetici bilgilerini alıcıya aktardıktan sonra hem alıcı hem de satıcı "Satışı onayla" butonuna basarak aktarımı yaptıklarını onayladıktan sonra ödeme satıcıya aktarılır. Bu süreçte herhangi bir sorun olduğunda ödeme dondurulur ve Sayfaalsat alıcı ve satıcı ile iletişime geçer. Sorun çözülemezse para alıcıya geri aktarılır.

Sayfaalsat komisyon alıyor mu?
Sayfaalsat bütün satışlardan %15 komisyon alır. Bu komisyon tutarı satış fiyatının içindedir, alıcı herhangi bir ek maliyet ile karşılaşmaz.
Satınalma gerçekleşmedi, şimdi ne olacak?

Alıcı ödemeyi yaptıktan sonra herhangi bir şekilde satış gerçekleşmezse alıcının parası Sayfaalsat cüzdanına düşer. Alıcı buradan parasını istediği zaman talep edebilir. 

Sayfaalsat her Çarşamba günü ödeme yapar, ödemeniz ilk Çarşamba günü hesabınıza gönderilecektir. Havale ile yapılan ödemelerde kesinti olmaz, kredi kartı ile yapılan işlemlerde bankanın Sayfaalsat'dan kestiği %3 düşülerek ödeme yapılır. 

Satış yaptım, paramı nasıl alacağım?

Bir satış yaptığınızda, hem alıcı hem de satıcı "Satışı onayla" butonuna tıkladıktan sonra satış sonlanmış kabul edilir ve paranız Sayfaalsat cüzdanına düşer. Buradan istediğiniz zaman paranızı talep edebilirsiniz. 

Sayfaalsat her Çarşamba günü ödeme yapar. Ödemenizi talep ettikten sonra ilk Çarşamba ödemeniz hesabınıza havale ile gönderilecektir. 

Nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartı ve havale yönetimi ile ödeme yapabilirsiniz. 

UYARI: "Güvenli Ödeme" sistemimiz haricinde kimseye hesabınızı ya da paranızı göndermeyiniz.
Alıcı ve Satıcı arasında oluşabilecek herhangi bir anlaşmazlıktan ve eklenen içeriklerden sayfaalsat.com sorumlu tutulamaz.
Copyright © 2013 - 2018