Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Nasıl ilan eklerim?
İlan eklemek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olup giriş yaptıktan sonra "İlan Ekle" butonuna basarak yönergeleri takip ederek ilanınızı ekleyebilirsiniz

Eklediğim ilanı nasıl silebilirim?
Eklediğiniz ilanın detayına girdiğinizde sadece sizin görebileceğiniz "Sil" butonu aktif olacaktır. Butona basarak ilanınızıkalıcı olarak silebilirsiniz.

İlanım satıldı ne yapmalıyım?
İlanınızın detayına girerek "satıldı Yap" butonuna basarak ilanınızı satıldı olarak işaretleyebilirsiniz. İlanınızı görüntüleyen kullanıcılar ilanınızn satıldığını görecektir.

Dolandırıldım ne yapmalıyım?
Sitemizin kullanım sözleşmesi gereğince ikili diyaloglardan alıcı ve satıcı sorumludur. İnternet sitemiz kesinlikle sorumlu değildir. Sayfaalsat.com olarak bizim yapabileceğimiz tek şey şikayet üzerine ilanın yayından kaldırılması olacaktır. Dolandırıcıya dava açarsanız mahkeme bizden kullanıcının ip adresini talep edecektir. Bu durumda sayfaalsat.com dolandırıcıya ait bilgileri savcılığa vermekle mükelleftir.

Dolandırılmamak için ne yapmalıyım?
Mümkünse satıcıyla/alıcıyla birebir görüşme yaparak satışı gerçekleştirin.

Sayfaalsat.com

UYARI: Kendinizi garantiye almadan hesabınızı ya da paranızı kimseye göndermeyiniz.
Taraflar arasında oluşabilecek herhangi bir anlaşmazlıkta ve eklenen içeriklerden sayfaalsat.com sorumlu tutulamaz.
Copyright © 2013 - 2017 / Kaynak göstermeden içeriklerin kopyalanması ve kullanılması yasaktır.

ÖNEMLİ UYARI!

Kendinizi garantiye almadan güvenmediğiniz kişilere kesinlikle para, kişisel bilgi ya da hesap bilgilerinizi vermeyiniz. Mümkünse alışverişinizi yüzyüze görüşerek gerçekleştiriniz. Web sitemizin amacı gelir elde etmek değil alıcı ve satıcıları bir araya getirmektir. Bu sebepledir ki alıcı ve satıcı arasında oluşabilecek anlaşmazlık, dolandırıcılık gibi durumlarda kesinlikle web sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bu bildiriyi kabul etmiş sayılırsınız.